تعمیر انواع ای سی یو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته

ECU-Bench-Flash
توضیحات بیشتر

تعمیر گیربکس

گیربکس‌ها، از بدو پیدایش خودروها با ما بوده اند و مشکلات خاص خودشان را نیز به همراه داشته اند. ولی از آنجایی که تعمیر آن‌ها، هزینه و زمان زیادی می‌طلبد، لازم است که توجه ویژه‌ای نسبت به آن نشان داده شود.

تعمیر گیربکس
توضیحات بیشتر

تعمیر موتور

در دنیای کنونی و در همه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، نیاز به خودرو از اصول اساسی زندگی رو به پیشرفت انسان‌ها می‌باشد. از همین رو صنعت خودروسازی توانسته نظر همه را به خود جلب کند به گونه‌ای که این صنعت در بعضی کشورها جزو پیشرفته‌ترین صنایع قرار گرفته است.

تعمیر موتور
توضیحات بیشتر

دیاگ خودرو

انژکتورها، کوئل و سنسورهایی که امروزه در موتور اتومبیل استفاده می شوند هیچکدام عملکرد مستقلی ندارند و توسط واحد کنترل الکتریکی اتومبیل (ECU) کنترل می شوند. روشن شدن موتور اتومبیل و کارکرد صحیح آن به عملکرد درست این قطعات و کامپیوتر اتومبیل (ECU) وابسته است.

دیاگ خودرو
توضیحات بیشتر

فروش انواع باطری

تمام باتري هاي ارائه شده توسط اين مرکز، داراي گارانتي معتبر مي باشند. جهت انتخاب بهترين و مناسبت ترين باطري از نظر فني براي خودروي خود، با کارشناسان فني ما تماس بگيريد.

باطری خودرو
توضیحات بیشتر

تعمیرات برق خودرو

تعمیرگاه قطبی با استفاده از متخصصان ذبده و با تجربه به تعمیر و عیب یابی سیستم های برقی انواع خودروهای خارجی و داخلی می پردازد.

برق خودرو
توضیحات بیشتر